De ontwikkelingen binnen onze branche zijn stabiel. Ondanks de verlengde lock down maatregelen, signaleer ik geen verand
lees verder...Ken je hem nog van school, de coopertest? Het is een oefening waarbij de conditie van een deelnemer wordt gemeten.
lees verder...Onze winkels zijn sinds half december gesloten. We wisten dat die lock down eraan zat te komen, maar het vervelende is d
lees verder...Er is hoop, maar het blijft onzeker. Pasen, normaal gezien de start van het toeristenseizoen, zal dit jaar niet echt een knaller worden. Ik zie Belgen en Duitsers nog niet in grote getale naar ons land komen. Maar voor komende zomer wordt al volop geboekt. Door Belgische en Duitse toeristen, maar zéker ook door Nederlanders.
Ik denk dat veel Nederlanders nu voor de zekerheid kiezen van een vakantie in eigen land. Zeker als je nu al op je werk je vakantiedagen moet vastleggen of als je vastzit aan de schoolvakanties. Een groot aantal Nederlanders zal de buitenlandse reis dan wellicht uitstellen naar 2022. Als het vaccineren goed blijft verlopen en de besmettingscijfers niet teveel oplopen, verwacht ik meer versoepelingen. Hier, maar ook in de landen om ons heen. Nu mogen bijvoorbeeld onze binnenspeeltuin en het zwembad niet open. Dat geldt natuurlijk ook voor de horeca. Gaan die beperkingen eraf, dan wordt de vakantiebeleving direct een stuk aantrekkelijker. Dat gaan we dan ongetwijfeld merken in het aantal boekingen.
- Arjen Brinkman, eigenaar Villapark en camping De Paardekreek in Kortgene